Sámán Király Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


A Sámán Király alapú szerepjáték ahol a kalandozhatsz a sámánok izgalmas világában.
 
KezdőlapKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Ryutoshi Kurasai

Go down 
SzerzőÜzenet
Ryutoshi Kurasai
Sámán
Sámán
Ryutoshi Kurasai


Hozzászólások száma : 10
Join date : 2012. Nov. 23.

Character sheet
Furyoku:
Ryutoshi Kurasai Left_bar_bleue300/400Ryutoshi Kurasai Empty_bar_bleue  (300/400)

Ryutoshi Kurasai Empty
TémanyitásTárgy: Ryutoshi Kurasai   Ryutoshi Kurasai Icon_minitimePént. Nov. 23, 2012 11:13 am

Név: Ryutoshi Kurasai

Nem: Férfi

Kaszt: sámán

Származás: Tokió

Dobby Dollár: 7000 ĐĐ

Tartózkodás: mindig máshol

Felszerelés:
ezüst nyaklánc, 10 db kunai tőr (dobókés féleség), boxer

Képességek:
boxerrel vagy anélkül – Divitációs-kör
Szellememmel egyesülve egy különleges pózba állunk be, majd (szint x 1) méteres zöld kör középpontjában találom magunkat, és hirtelen mintha megállna minden körülöttünk. A támadásaim előtt ki kell mondanom a Divitációs-kört, és hogy hány ütést vigyek be (2, 4, 8, 16, 32), majd indulhat a támadás. Sebességem erre a rövid időre meg tízszereződik, ám csak (fix)zöld kör területére szabályozódik a sebesség növekedés. Annyi csapást viszek be, amennyit mondtam (ha mondjuk 8 csapást mondtam, akkor először kettőt csapok, majd 4-et, és végezetül 8-at, és befejeztem).
Egy harc során csak kétszer vagyok képes támadni ezzel a technikával, és a második után vagy összeesek, vagy ha nagy szerencsém van lihegve, és támaszkodva tudok talpon maradni.
Amennyiben valami folytán az egyensúlyunk megzavarodik, a kapcsolatnak vége, és Sousuke kilökődik.

Pusztakéz - Démonsugár
Ezt csak egyesülve vagyunk képesek létrehozni Sousukéval. A lényeg az, hogy megállunk, és egy kisebb koncentráció után felszabadítjuk összes FU-kat, és összesűrűsítjük öklömbe. Ennek hatására kezem elkezd vörösen világítani, majd ha sikerült energiám nagy részét összeszedni, kibocsátjuk a célpont felé. Egy kis átmérőjű, de gyors támadás repül ellenfél felé. A támadás ereje akkor, hogy könnyedén szétrobbant egy követ. Hátránya az, hogy mozgatása további FU-t emészt fel, illetve amint nekimegy valaminek felrobban.
Egy harc során csak 2 szer tudunk lőni, és ha másodszor is ellőjük, akkor nagy valószínűség szerint elvesztem eszméletemet, és így harcképtelenné válok.

Napló: -

Vásárlási Napló: -
Vissza az elejére Go down
 
Ryutoshi Kurasai
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Ryutoshi Kurasai
» Szellem a palackban ( Fumetsu, Dohate, Raidoku, Ryutoshi )

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Sámán Király Szerepjáték :: Nyilvántartás :: Adatlapok :: Sámán-
Ugrás: