Sámán Király Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


A Sámán Király alapú szerepjáték ahol a kalandozhatsz a sámánok izgalmas világában.
 
KezdőlapKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Fumetsu Zerato

Go down 
SzerzőÜzenet
Fumetsu Zerato
Temető Mágus
Temető Mágus
Fumetsu Zerato


Hozzászólások száma : 16
Join date : 2012. Nov. 15.
Tartózkodási hely : Európa

Character sheet
Furyoku:
Fumetsu Zerato Left_bar_bleue470/1000Fumetsu Zerato Empty_bar_bleue  (470/1000)

Fumetsu Zerato Empty
TémanyitásTárgy: Fumetsu Zerato   Fumetsu Zerato Icon_minitimeSzomb. Nov. 17, 2012 11:20 pm

Név: Fumetsu Zerato

Nem: Férfi

Kaszt: Temető mágus

Származás: Japán

Furyoku: 470

Szint: 2

Dobby Dollár: 6000 ĐĐ

Tartózkodás: Európa

Felszerelés: Ruházata + Lorelei (Képesség: A fegyver képes volt felszívni a furyokum, s annak segítségével méretben növekedni, miközben a súlya megmaradt az eredeti szinten. Valamint képes voltam csökkenteni is a méreteit, azáltal, hogy a benne tárolt furyokut kiszívtam belőle, így mint egy tárolóedény is működött, de veszteségesen.)

Képességek:
Death Bomb /Halál bomba/
Zerato képes az általa irányított testeket darabjaira tépni, és a darabokat szétlőni, mint a késeket, melyek vágásokat és szúrásokat képesek okozni.

Bone Weapon /Csont fegyver/
Egy irányított holtat képes lesz Zerato lebontani, majd a darabokat összeillesztve újra eggyé forrasztani, de immáron, mint egy fegyver. Az eredeti élőholt az átalakulást követően teljes mértékben fegyverré válik, vissza már nem alakítható, és önállóan mozogni nem képes. Alakja és kinézete csak a temető mágus kreativitásán, valamint a rendelkezésre álló testrészek mennyiségétől és minőségétől függ.

Animate the Dead: Animal /Halottélesztés: állati/
A mágus képes az állatok maradványait mozgatni illetve egészben vagy félig egészben maradt tetemeket mozgatni, az irányított tetem ereje és gyorsasága a mágus szintjétől és a holttestbe irányított Furyoku mennyiségétől függ. Szint*5 állati tetem irányítható.

Napló:
Karácsonyi ajándék 2012 +100 FU (100+ 100 = 200)
Márc. 15 +50 FU (200 + 50 = 250)
Kezdetek - Kaland +100+20 FU (250 + 120 = 370)
Hogyan tovább? - Kaland +100 FU (370 + 100 = 470)

Vásárlási Napló: -
Vissza az elejére Go down
 
Fumetsu Zerato
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Fumetsu Zerato
» Fumetsu Zerato
» Szellem a palackban ( Fumetsu, Dohate, Raidoku, Ryutoshi )

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Sámán Király Szerepjáték :: Nyilvántartás :: Adatlapok :: Temető Mágus-
Ugrás: